Bioenerji Nedir

Sizler için bu yazımızda “bioenerji nedir?” sorusunun cevabını anlatmaya çalışacağız.
Bioenerji, Kainat’ ın yaratıcısı olan Yüce zatın katından bütün yarattıklarının üzerine gönderilen kozmik, yüksek frekanslı enerjidir. Bioenerji kozmik kaynaklıdır.

Bu kozmik akım vasıtasıyla, Yüce Yaratıcı yarattıklarının görüntü aleminde devamlılığını temin eder.

“Bioenerji nedir?” sorusuna verilebilecek en genel cevap, “biolojik ya da doğal enerji yani “evrensel yaşam enerjisi”dir.

Bioenerji Nedir? Ne Değildir?

Bioenerji, bilimsel anlamda yaşayan her canlıda bulunan elektromanyetik enerjidir. Bilimadamları tarafından varlığı kabul edilmiş olan bu enerji her canlıda mevcuttur. Bioenerjiyi sizde hissedebilirsiniz. Bunun için iki dakika avuçlarınızı birbirine sürtmeniz ve sonrasında dokundurmadan avuçlarını birbirine yanaştırmanız yeterlidir. Elleriniz arasındaki titreşimi sizde hissedeceksiniz. Bioenerji için avuç içlerimiz enerjinin en kolay yayılabildiği enerji depolarıdır. Şimdi bioenerji nedir? Ne değildir bu konuya göz atalım.

Peki,
Bioenerji nedir?  Bioenerji bir şifa verme, şifalanma yöntemidir.
Bioenerji nedir?  Bioenerji pozitif ve olumlu enerji aktarma yöntemidir.
Bioenerji nedir?  Bioenerji evrensel yaşam enerjisi yani kozmik enerjidir.
Bioenerji nedir?  Bioenerji negatif enerjilerden kurtulma yöntemidir.

Bioenerji ne değildir? Bioenerji hurafe değildir. Hastalıklar için direkt bir tedavi yöntemi değildir. Negatif enerji aktarım yöntemi değildir. Zararları yoktur.

Bioenerji nedir? Bedenimiz için gerekli midir?

“Bioenerji nedir?” sorusundan sonra bu enerjinin bizim için ne kadar önemli olduğunu anlamaya çalışalım. Bedenimizde 12 adet ana, 1000′ den fazla bilinen diğer kanallarımız mevcuttur. Bu kanalların kapanması halinde bir süre sonra fiziki bedenimiz rahatsızlanır. Esasta kainattaki her şey canlıdır.
Yaratıcının “ol” emr-i ilahisinden devam etmektedir. Kozmik bioenerji hiç kesilmeden devamlı olarak kainat’ ın üzerine akmaktadır. Kainat’ın ve onun içinde yer alan tüm unsurların hayat hareketlerine devam etmesi buna bağlıdır. Bu atom elektronlarının çekirdek etrafındaki yörüngelerinde hareketleri de buna bağlıdır. Her şey kozmik bioenerjiye muhtaç olarak varlığını sürdürmektedir.

Bioenerji Nedir? Başka İsimleri Var mıdır?

Ülkeler kendilerine en anlaşılır ve insanlara en uygun şekli ile bioenerji, biyoenerji veya kozmik enerji kullanılmaktadır.
Çinliler genellikle “çi enerjisi” diye söylerler.
Avustralya yerlileri olan aborjinler buna “birlik enerjisi” derler.
Bu ülkeden ülkeye değişmektedir. İnsan için olmazsa olmaz olan, kozmik enerjiyi bedenin yeterince kanalları vasıtasıyla almasıdır.

Bedenimiz bioenerji almazsa ne olur?

Bedenimizdeki bioenerji kanallarının kapanması nedeniyle, kapanmış veya bedenimizi saran koruma enerji alanı (aura) sağda, solda, önde veya arkada olabilir.
Bu da bedenimizin negatif enerjilere açık olması ve enerji alamaz hale gelmesi demektir. Bedenimizin bioenerji almaması enerji kanallarının kapalı olduğu anlamına gelir.

Bioenerji kanallarımızın kapalı olması, hayatımızın her alanını olumsuz yönde etkileyebilmektedir. Çakra adını verdiğimiz farklı bioenerji kanallarımız günlük yaşantımızda birçok konuyu yakından ilgilendirmektedir. Her enerji noktamızın hayatımızda farklı bir yeri vardır. Bu enerji noktalarından birinin kapalı olması hayatımınız o alanında bazı konularında ters gitmesine sebep olabilmektedir.

Bioenerji Uzmanı Kimdir?


Herkes bilmelidir ki, mutluluğun ve sağlığın anahtarı tanrı sevgisidir. Tanrı sevgisiyle dolu olan insan yaradana göre yaratılanı sever, yardım eder ve şifa verir. 

” Şifa yeteneği, herkesin içindedir.”

Ağrı hissettiğimizde ne yaparız? Ağrıyan yerimize dokunur ve içgüdüsel olarak enerji göndeririz. Evladımız rahatsızlandığında hemen kucaklar ve ağrıyan yerini sıvazlarız. Aynı şeyi sevdiğimiz diğer insanlara da yapabiliriz. Yalnız bunu yapan kişilerin ruh hali sağlıklı ve enerjisi yüksek olmalıdır. Bu şifanın esas yöntemidir. (bioenerji nedir?)

Bioenerji uzmanı, kendi bioenerjisini karşı tarafa aktararak şifa verir. Yüksek duygusal algılaması olan insanlar insan enerjisi bedenini (alanını) hissedebilirler. Başkalarının göremediği enerji akışındaki problemleri görebiliriler. Buna 6 his de derler. Hayatın esası enerjidir. Dünyada olan herşeyin kendine has enerjisi vardır. İnsan alanın sağlığımızla doğrudan bağlantılı olduğu artık dünya tıbbı paradigma içinde daha kabul edilebilir hale girmiştir.

Bioenerji uzmanı bir şifacıdır, doktor değildir.

İletişim

Aşağıdaki formu doğru ve eksiksiz bir şekilde doldurarak bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Yanıtla
Merhaba
Merhaba, size nasıl yardımcı olabiliriz?